План проведення відкритого заходу з англійської мови у 4 класі зтеми: «Дивовижний світ тварин». Вікторина «Що, Де, Коли?»
( за підручником “SuperMinds”-III видавництва Cambridge автор Г.Пухта)
Вчитель: Хлівецька А.П. Дата 03.12.2019
Мета уроку –Актуалізація вивченого лексичного матеріалу за темою, формування вмінь знаходити та відокремлювати необхідну інформацію з прослуханого матеріалу. Вдосконалювати монологічне мовлення учнів, розвивати логічне мислення, творчі здібності, потребу в нових знаннях. Виховувати толерантне ставлення один до одного, любов до природи, тварин.
Тип уроку: Комбінований. Узагальнення та систематизація знань.
Освітні технології: Ігрові та інтерактивна технології.
Форма проведення: конкурсні змагання
Обладнання – комп’ютер з презентацією , англомовнийаудіозапис-питання,аудіоролик з піснею про тварин, картки з зображенням диких та домашніх тварин, відео пісня з підручника “Busyweek”, учнівські проекти.
Хід заходу: Організаційний момент. Вітання.
Конкурс №1.(слайд -2,3) Учні обох команд повинні написати на дошці назви диких тварин за 1 хвилину. Команда, гравці якої написали більшість слів без помилок, отримають 3 бали, інші -1. У презентації працює секундомір.
Конкурс №2.( слайди 4-5 )Завдання в презентації: помешкання тварин. По черзі команди відповідають на питання, які подані у вигляді малюнків- як називається ареал та яка тварина там мешкає. Кожна правильна відповідь -1 бал.
Вітання від учнів 2 класу. (пісня про тварин)
Конкурс №3. ( слайди 6-7 )Вікторина – Що ти знаєш про тварин. Гравці читають питання на слайді та намагаються дати правильну відповідь, яка оцінюється в 1 бал.
Гра з глядачами. Другий клас проти четвертого. Питання від учнів 2 класу. ( слайди 8-9) У разі надання гравцями 4 класу неправильної відповіді подарунок залишається другокласникам.
Глядачі проти гравців. Учні четвертого класу презентують власні проекти щодо опису тварини. Учні 2 класу повинні відгадати, про яку тварину питання. ( слайд 10 )
Протягом конкурсу обидві команди співають пісню англійською мовою.
Підведення підсумків, рефлексія, підрахування балів. Озвучення переможців.
Комментариев нет:
Отправить комментарий