пятница, 9 марта 2018 г.

Захоплюючі свята з Kahoot


План проведення відкритого уроку з англійської мови у 3 класі
за темою: «Захоплюючі свята з «Kahoot»
За підручником А.Несвіт  English
Вчитель вищої категорії Хлівецька А.П.                                      12.02.2018    
Мета уроку: Практикувати вживання лексичних одиниць з теми, удосконалювати монологічне мовлення учнів, розвивати вміння складати повідомлення з теми, використовуючи зорові опори, розвивати інтелектуальну, емоційну, мотиваційну сфери особистості учня, виховувати толерантне ставлення один до одного.
Тип уроку: Урок практичного застосування знань.
Обладнання: Комп’ютер з презентацією, друковані кольорові слова  за темою, (використовуються як опори), картка з завданням, ролик з фізкультхвилинкою, авторська гра “Kahoot” смартфони.
Хід уроку: Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Організаційний момент. Вітання. Повідомлення мети уроку.
1.     Введення в іншомовну атмосферу.
 Мовленєва зарядка. Слайд -1
(На дошці розташовані друковані слова та вирази за темою. Учні читають їх разом з вчителем, звертаючи увагу на вимову. А потім правильно поєднують за змістом )    
Основна частина уроку.
To decorate
Friends
To phone
Christmas Tree
To celebrate
Letters
To clean
New Year
To send
A cake
To bake
The house
2.    Слайд -2 . Students, what holidays do you know? Look at these pictures and say.
3.     Слайд -3 . Let’s start to repeat what do you usually do before holidays?
4.     Говоріння. Перевірка домашнього завдання (Учні презентують свої роботи про улюблене свято та як вони та їх родини готуються до нього. Обсяг -4, 5 речень)
5.     Слайд -4, 5. Imagine, students, you come to the party. Let’s say: what can you do there? Look at these pictures, they help you.
6.     TASK. Well done. Now everybody has a card. You can see a lot of gaps there. You should fill them. How? Let’s train at the blackboard.



CARD.
My favorite holiday is ……………….
I usually ………………………………..   before party.
My friends and I ……………………………….     at the party.
I like this holiday because ……………………………..

7.     Фізкультхвилинка.
Але перед тим, як виконувати завдання самостійно, зробимо фізкультхвилинку.
8.     Контроль учнівських виконаних вправ за картками.
9.     Командна робота. Гра Kahoot” з використанням смартфонів та планшетів. https://play.kahoot.it/#/?quizId=9842f51c-770f-4c85-9fb1-496875ba0f68
10. Заключна частина уроку.
Рефлексія. Підведення підсумків та оцінювання роботи учнів.
Повідомлення та пояснення домашнього завдання.